Finance

Zoznamy
Prečo akcie 2020 stúpli 3,31%?
Preskúmať podrobnejšie
2020:HKG
Anta Sports
77,95 HKD
+3,31%
(+2,50) 1 d.
16. 10., 16:08:14 GMT+8  ·   HKD
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre 2020…
Otvoriť
76,80 HKD
Vysoká
78,75 HKD
Nízka
76,65 HKD
Trh. kap.
218,00 mld.
Priem. obj.
6,88 mil.
Objem
15,41 mil.
Dividenda
3,32 %
Štvrťročná dividenda
0,65 HKD
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
8. 9. 2026
Pomer cena/zárobky
11,86
Max. za 52 týž.
89,30 HKD
Min. za 52 týž.
66,85 HKD
Výnosy na akciu
6,57 HKD
Akcie v obehu
2,68 mld.
Počet zamestnancov
67 tis.
Otvoriť
76,80 HKD
Vysoká
78,75 HKD
Nízka
76,65 HKD
Trh. kap.
218,00 mld.
Priem. obj.
6,88 mil.
Objem
15,41 mil.
Dividenda
3,32 %
Štvrťročná dividenda
0,65 HKD
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
8. 9. 2026
Pomer cena/zárobky
11,86
Max. za 52 týž.
89,30 HKD
Min. za 52 týž.
66,85 HKD
Výnosy na akciu
6,57 HKD
Akcie v obehu
2,68 mld.
Počet zamestnancov
67 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
Anta Sports Products Limited is a Chinese sports equipment multinational corporation headquartered in Jinjiang, China. It is the world's third-largest sportswear company by revenue, behind Nike and Adidas, and ahead of Li-Ning. Founded in 1991, its operations involve the business of designing, developing, manufacturing and marketing products, including sportswear, footwear, apparel and accessories under its own brand name. Its main subsidiary is the Finnish sport retailer Amer Sports, which itself manages 25 apparel brands such as Arc'teryx, Salomon, and Wilson. Anta also bought a 29% stake in Puma in 2026. Publicly traded on the Hong Kong Stock Exchange, Anta Sports is a part of the Hang Seng Index. Anta Sports has been an official supplier of the International Olympic Committee in the modern era. Wikipedia
Informácie o subjekte Anta Sports
Generálny riaditeľLai Shixian | Yonghua Wu
Zamestnanci67,4 tis.
Dátum založenia1994
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Posledný report
15. 7. 2026
Fiškálne obdobie
štvrť.2 2026
- / -
Porovnanie výnosov s odhadom (CNY)
21,75 mld. / -
Hovor o zárobkoch za 2. štvrťrok fiškálneho roka 2026
Čaká sa na hovor o zárobkoch
Rýchly prehľad
Štatistiky z najnovších správ a reportov
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene CNY
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene CNY
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
20,84 mld.
20,84 mld.
21,75 mld.
21,75 mld.
Cena predaného tovaru
8,18 mld.
8,18 mld.
7,86 mld.
7,86 mld.
Náklady na výnosy
8,18 mld.
8,18 mld.
7,86 mld.
7,86 mld.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
9,02 mld.
9,02 mld.
8,82 mld.
8,82 mld.
Prevádzkové náklady
8,19 mld.
8,19 mld.
8,02 mld.
8,02 mld.
Celkové prevádzkové náklady
16,37 mld.
16,37 mld.
15,87 mld.
15,87 mld.
Prevádzkové príjmy
4,47 mld.
4,47 mld.
5,88 mld.
5,88 mld.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-
-
-
-
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
5,14 mld.
5,14 mld.
7,26 mld.
7,26 mld.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
5,11 mld.
5,11 mld.
6,47 mld.
6,47 mld.
Výdavky na daň z príjmu
1,37 mld.
1,37 mld.
1,80 mld.
1,80 mld.
Platná daňová sadzba
26,58 %
26,58 %
24,82 %
24,82 %
Ostatné prevádzkové náklady
-829,00 mil.
-829,00 mil.
-804,00 mil.
-804,00 mil.
Čistý príjem
3,28 mld.
3,28 mld.
4,74 mld.
4,74 mld.
Čistá zisková marža
15,73 %
15,73 %
21,81 %
21,81 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
428,50 mil.
428,50 mil.
404,50 mil.
404,50 mil.
Úrokové náklady
-206,50 mil.
-206,50 mil.
-201,50 mil.
-201,50 mil.
Čisté úrokové náklady
222,00 mil.
222,00 mil.
203,00 mil.
203,00 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
4,84 mld.
4,84 mld.
6,33 mld.
6,33 mld.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-11,50 mil.
-11,50 mil.
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu