Finance

Zoznamy
1810:TADAWUL
Seera Holding Group SJSC
17,07 SAR
-1,90%
(-0,33) 1 d.
15. 10., 15:16:11 GMT+3  ·   SAR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre 1810…
Otvoriť
16,24 SAR
Vysoká
17,42 SAR
Nízka
16,24 SAR
Trh. kap.
5,12 mld.
Priem. obj.
700,08 tis.
Objem
939,52 tis.
Pomer cena/zárobky
36,35
Max. za 52 týž.
31,60 SAR
Min. za 52 týž.
16,24 SAR
Výnosy na akciu
0,47 SAR
Akcie v obehu
265,45 mil.
Počet zamestnancov
3 tis.
Otvoriť
16,24 SAR
Vysoká
17,42 SAR
Nízka
16,24 SAR
Trh. kap.
5,12 mld.
Priem. obj.
700,08 tis.
Objem
939,52 tis.
Pomer cena/zárobky
36,35
Max. za 52 týž.
31,60 SAR
Min. za 52 týž.
16,24 SAR
Výnosy na akciu
0,47 SAR
Akcie v obehu
265,45 mil.
Počet zamestnancov
3 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Informácie o subjekte Seera Holding Group SJSC
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci2,7 tis.
Dátum založenia1979
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene SAR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene SAR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
1,40 mld.
1,00 mld.
1,09 mld.
1,25 mld.
Cena predaného tovaru
940,91 mil.
586,74 mil.
626,20 mil.
744,07 mil.
Náklady na výnosy
940,91 mil.
586,74 mil.
626,20 mil.
744,07 mil.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
375,92 mil.
374,74 mil.
384,63 mil.
394,46 mil.
Prevádzkové náklady
396,46 mil.
364,37 mil.
376,23 mil.
366,32 mil.
Celkové prevádzkové náklady
1,34 mld.
951,11 mil.
1,00 mld.
1,11 mld.
Prevádzkové príjmy
64,88 mil.
50,86 mil.
86,24 mil.
142,93 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-
-75,38 mil.
-
-
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
58,57 mil.
-1,94 mil.
65,31 mil.
91,37 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
67,78 mil.
-29,99 mil.
63,31 mil.
108,75 mil.
Výdavky na daň z príjmu
8,67 mil.
14,41 mil.
11,27 mil.
3,52 mil.
Platná daňová sadzba
14,80 %
-740,90 %
17,26 %
3,85 %
Ostatné prevádzkové náklady
-1,24 mil.
-41,06 mil.
-2,29 mil.
-75,77 mil.
Čistý príjem
34,15 mil.
-27,89 mil.
42,11 mil.
80,33 mil.
Čistá zisková marža
2,43 %
-2,78 %
3,87 %
6,41 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
13,91 mil.
18,32 mil.
15,02 mil.
15,77 mil.
Úrokové náklady
-46,67 mil.
-11,41 mil.
-41,77 mil.
-42,95 mil.
Čisté úrokové náklady
-32,77 mil.
6,91 mil.
-26,75 mil.
-27,18 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
185,00 mil.
147,37 mil.
206,72 mil.
266,27 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
116,32 mil.
129,08 mil.
75,90 mil.
97,84 mil.
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu