Finance

Zoznamy
1302:TADAWUL
Bawan Company SJSC
31,00 SAR
-1,59%
(-0,50) 1 d.
15. 10., 15:12:12 GMT+3  ·   SAR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre 1302…
Otvoriť
31,20 SAR
Vysoká
31,20 SAR
Nízka
30,36 SAR
Trh. kap.
1,86 mld.
Priem. obj.
236,91 tis.
Objem
200,08 tis.
Pomer cena/zárobky
7,84
Max. za 52 týž.
57,90 SAR
Min. za 52 týž.
30,36 SAR
Výnosy na akciu
3,95 SAR
Akcie v obehu
59,98 mil.
Otvoriť
31,20 SAR
Vysoká
31,20 SAR
Nízka
30,36 SAR
Trh. kap.
1,86 mld.
Priem. obj.
236,91 tis.
Objem
200,08 tis.
Pomer cena/zárobky
7,84
Max. za 52 týž.
57,90 SAR
Min. za 52 týž.
30,36 SAR
Výnosy na akciu
3,95 SAR
Akcie v obehu
59,98 mil.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Informácie o subjekte Bawan Company SJSC
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci-
Dátum založenia1980
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene SAR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene SAR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
1,09 mld.
1,10 mld.
1,03 mld.
970,52 mil.
Cena predaného tovaru
920,54 mil.
1,01 mld.
874,98 mil.
800,86 mil.
Náklady na výnosy
920,54 mil.
1,01 mld.
874,98 mil.
800,86 mil.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
80,99 mil.
99,66 mil.
79,34 mil.
82,79 mil.
Prevádzkové náklady
82,24 mil.
115,33 mil.
78,78 mil.
90,53 mil.
Celkové prevádzkové náklady
1,00 mld.
1,13 mld.
953,77 mil.
891,39 mil.
Prevádzkové príjmy
86,20 mil.
-25,35 mil.
77,56 mil.
79,13 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
3,95 mil.
-23,48 mil.
2,79 mil.
1,28 mil.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
66,79 mil.
70,21 mil.
56,86 mil.
58,40 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
66,60 mil.
-56,25 mil.
56,86 mil.
58,30 mil.
Výdavky na daň z príjmu
13,06 mil.
17,15 mil.
13,84 mil.
9,76 mil.
Platná daňová sadzba
19,55 %
24,43 %
24,33 %
16,71 %
Ostatné prevádzkové náklady
-
-
-
-
Čistý príjem
52,34 mil.
79,08 mil.
51,92 mil.
53,94 mil.
Čistá zisková marža
4,81 %
7,16 %
5,03 %
5,56 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
414,00 tis.
-
-
Úrokové náklady
-23,56 mil.
-7,84 mil.
-23,49 mil.
-22,12 mil.
Čisté úrokové náklady
-23,56 mil.
-7,42 mil.
-23,49 mil.
-22,12 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
109,52 mil.
104,13 mil.
143,68 mil.
133,48 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-2,73 mil.
-126,00 tis.
-2,55 mil.
-50,00 tis.
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu