Finance

Zoznamy
0B8:FRA
Basler Kantonalbank
102,00 €
0,00%
(0,00) 1 d.
12. 10., 22:00:00 GMT+2  ·   EUR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre 0B8…
Otvoriť
102,00 €
Vysoká
102,00 €
Nízka
102,00 €
Trh. kap.
600,62 mil.
Priem. obj.
0,00
Objem
0,00
Max. za 52 týž.
124,50 €
Min. za 52 týž.
85,50 €
Počet zamestnancov
1 tis.
Otvoriť
102,00 €
Vysoká
102,00 €
Nízka
102,00 €
Trh. kap.
600,62 mil.
Priem. obj.
0,00
Objem
0,00
Max. za 52 týž.
124,50 €
Min. za 52 týž.
85,50 €
Počet zamestnancov
1 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
Basler Kantonalbank is a Swiss cantonal bank, one of the 24 cantonal banks serving Switzerland's 26 cantons, founded in 1899. In 2019, Basler Kantonalbank had 15 branches with 842 total employees; the total assets of the bank were CHF 27.305 billion. Basler Kantonalbank has a full state guarantee of its liabilities. Wikipedia
Informácie o subjekte Basler Kantonalbank
Generálny riaditeľRegula Berger | Regula Berger
Zamestnanci1,26 tis.
Dátum založenia1899
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene CHF
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene CHF
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
163,89 mil.
163,89 mil.
171,76 mil.
171,76 mil.
Cena predaného tovaru
-
-
-
-
Náklady na výnosy
-
-
-
-
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
19,30 mil.
19,30 mil.
88,74 mil.
88,74 mil.
Prevádzkové náklady
101,37 mil.
101,37 mil.
121,93 mil.
121,93 mil.
Celkové prevádzkové náklady
101,37 mil.
101,37 mil.
121,93 mil.
121,93 mil.
Prevádzkové príjmy
62,52 mil.
62,52 mil.
49,83 mil.
49,83 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-
-
-
-
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
62,54 mil.
62,54 mil.
51,83 mil.
51,83 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
62,52 mil.
62,52 mil.
49,83 mil.
49,83 mil.
Výdavky na daň z príjmu
3,96 mil.
3,96 mil.
4,45 mil.
4,45 mil.
Platná daňová sadzba
6,33 %
6,33 %
8,59 %
8,59 %
Ostatné prevádzkové náklady
82,06 mil.
82,06 mil.
33,19 mil.
33,19 mil.
Čistý príjem
58,58 mil.
58,58 mil.
47,38 mil.
47,38 mil.
Čistá zisková marža
35,75 %
35,75 %
27,58 %
27,58 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
-
-
-
Úrokové náklady
-
-
-
-
Čisté úrokové náklady
-
-
-
-
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
-
-
-
-
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu