Finance

Popisi
002507:SHE
Chongqing Fuling Zhacai Group Co Ltd
11,31 CNY
−0,53%
(−0,060) 1D
16. lis, 15:04:42 GMT+8  ·   CNY
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za 002507...
Otvori
11,37 CNY
Najviša
11,48 CNY
Najniža
11,23 CNY
Trž. kap.
13,00 mlr.
Prosj. kol.
8,96 mil.
Količina
10,41 mil.
P/E omjer
17,66
52-tjed. najviša
13,79 CNY
52-tjed. najniža
10,61 CNY
EPS
0,64 CNY
Dionice u optjecaju
1,15 mlr.
Broj djelatnika
3 tis.
Otvori
11,37 CNY
Najviša
11,48 CNY
Najniža
11,23 CNY
Trž. kap.
13,00 mlr.
Prosj. kol.
8,96 mil.
Količina
10,41 mil.
P/E omjer
17,66
52-tjed. najviša
13,79 CNY
52-tjed. najniža
10,61 CNY
EPS
0,64 CNY
Dionice u optjecaju
1,15 mlr.
Broj djelatnika
3 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Chongqing Fuling Zhacai Group Co Ltd – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici2,78 tis.
Osnovano30. tra 1988.
Sjedište-
Sektor-
Web-lokacijaflzc.com
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti CNY
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti CNY
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
685,93 mil.
433,35 mil.
753,65 mil.
611,80 mil.
Trošak prodane robe
322,44 mil.
252,53 mil.
340,24 mil.
302,45 mil.
Trošak prihoda
322,44 mil.
252,53 mil.
340,24 mil.
302,45 mil.
Izdaci za istraživanje i razvoj
2,68 mil.
7,83 mil.
3,61 mil.
6,34 mil.
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
143,76 mil.
85,49 mil.
117,43 mil.
151,74 mil.
Poslovni rashod
144,48 mil.
107,70 mil.
125,32 mil.
172,54 mil.
Ukupni poslovni rashodi
466,92 mil.
360,23 mil.
465,55 mil.
474,99 mil.
Poslovni prihod
219,02 mil.
73,11 mil.
288,10 mil.
136,81 mil.
Ostali neposlovni prihod
−465,42 tis.
416,20 tis.
−920,09 tis.
633,63 tis.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
273,57 mil.
114,33 mil.
319,41 mil.
168,14 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
282,64 mil.
109,43 mil.
316,30 mil.
165,63 mil.
Izdaci za porez na dohodak
41,31 mil.
19,27 mil.
46,94 mil.
31,61 mil.
Efektivna porezna stopa
15,10 %
16,85 %
14,70 %
18,80 %
Ostali poslovni rashodi
−1,72 mil.
14,93 mil.
3,72 mil.
14,23 mil.
Neto dohodak
232,26 mil.
95,06 mil.
272,47 mil.
136,53 mil.
Neto profitna marža
33,86 %
21,94 %
36,15 %
22,32 %
Zarada po dionici
0,17
0,07
0,23
0,11
Prihod od kamata i ulaganja
63,97 mil.
36,87 mil.
29,13 mil.
30,40 mil.
Izdaci za kamate
−24,40 tis.
-
−16,88 tis.
-
Neto izdaci za kamate
63,95 mil.
36,87 mil.
29,12 mil.
30,40 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
246,75 mil.
100,38 mil.
315,37 mil.
166,12 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
315,99 tis.
−275,67 tis.
-
684,84 tis.
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije