Finance

Popisi
002426:SHE
Suzhou Victory Precision Manufctr Co Ltd
2,30 CNY
+0,44%
(+0,0100) 1D
16. lis, 15:04:48 GMT+8  ·   CNY
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za 002426...
Otvori
2,35 CNY
Najviša
2,36 CNY
Najniža
2,28 CNY
Trž. kap.
8,34 mlr.
Prosj. kol.
86,38 mil.
Količina
51,27 mil.
52-tjed. najviša
4,81 CNY
52-tjed. najniža
2,18 CNY
EPS
−0,25 CNY
Dionice u optjecaju
3,40 mlr.
Broj djelatnika
3 tis.
Otvori
2,35 CNY
Najviša
2,36 CNY
Najniža
2,28 CNY
Trž. kap.
8,34 mlr.
Prosj. kol.
86,38 mil.
Količina
51,27 mil.
52-tjed. najviša
4,81 CNY
52-tjed. najniža
2,18 CNY
EPS
−0,25 CNY
Dionice u optjecaju
3,40 mlr.
Broj djelatnika
3 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Suzhou Victory Precision Manufctr Co Ltd – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici3,41 tis.
Osnovano5. pro 2003.
Sjedište-
Sektor-
Web-lokacijavicsz.com
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti CNY
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti CNY
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
927,10 mil.
921,91 mil.
834,34 mil.
942,12 mil.
Trošak prodane robe
767,39 mil.
999,05 mil.
738,46 mil.
928,84 mil.
Trošak prihoda
767,39 mil.
999,05 mil.
738,46 mil.
928,84 mil.
Izdaci za istraživanje i razvoj
50,10 mil.
46,22 mil.
50,33 mil.
56,98 mil.
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
71,49 mil.
82,43 mil.
49,71 mil.
66,77 mil.
Poslovni rashod
119,06 mil.
123,09 mil.
109,11 mil.
133,58 mil.
Ukupni poslovni rashodi
886,45 mil.
1,12 mlr.
847,58 mil.
1,06 mlr.
Poslovni prihod
40,65 mil.
−200,24 mil.
−13,24 mil.
−120,31 mil.
Ostali neposlovni prihod
23,87 mil.
−283,76 mil.
−17,50 mil.
15,99 mil.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
−38,62 mil.
−636,76 mil.
−74,71 mil.
−119,06 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
34,11 mil.
−517,24 mil.
−52,13 mil.
−151,36 mil.
Izdaci za porez na dohodak
−7,73 mil.
1,83 mil.
942,96 tis.
2,54 mil.
Efektivna porezna stopa
20,00 %
−0,29 %
−1,26 %
−2,13 %
Ostali poslovni rashodi
−7,38 mil.
−1,83 mil.
5,58 mil.
10,35 mil.
Neto dohodak
−30,69 mil.
−638,33 mil.
−75,49 mil.
−121,33 mil.
Neto profitna marža
−3,31 %
−69,24 %
−9,05 %
−12,88 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
8,08 tis.
2,36 mil.
281,18 tis.
12,27 mil.
Izdaci za kamate
−24,10 mil.
−22,58 mil.
−21,60 mil.
−23,02 mil.
Neto izdaci za kamate
−24,09 mil.
−20,23 mil.
−21,32 mil.
−10,75 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
109,29 mil.
−132,84 mil.
54,16 mil.
−57,32 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
−940,70 tis.
5,59 mil.
-
−125,11 tis.
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije