Finance

Listák
Miért emelkedett a(z) 002276 ennyivel: 2,11%?
Ásson mélyebbre
002276:SHE
Zhejiang Wanma Co Ltd
9,68 CNY
+2,11%
(+0,20) 1 n
okt. 16., 15:04:57 GMT+8  ·   CNY
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: 002276…
Megnyitás
9,55 CNY
Magas
9,85 CNY
Alacsony
9,51 CNY
Piaci tőkeérték
9,98 Mrd
Átlagos forgalom
10,00 M
Forgalom
12,76 M
Osztalék
0,57%
Negyedéves osztalék
0,01 CNY
Osztalékfizetés dátuma
2026. jún. 12.
Árfolyam/nyereség arány
31,64
52 hetes legmagasabb ár
20,17 CNY
52 hetes legalacsonyabb ár
9,11 CNY
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,31 CNY
Kinnlevő részvények
1,01 Mrd
Alkalmazottak száma
6 E
Megnyitás
9,55 CNY
Magas
9,85 CNY
Alacsony
9,51 CNY
Piaci tőkeérték
9,98 Mrd
Átlagos forgalom
10,00 M
Forgalom
12,76 M
Osztalék
0,57%
Negyedéves osztalék
0,01 CNY
Osztalékfizetés dátuma
2026. jún. 12.
Árfolyam/nyereség arány
31,64
52 hetes legmagasabb ár
20,17 CNY
52 hetes legalacsonyabb ár
9,11 CNY
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,31 CNY
Kinnlevő részvények
1,01 Mrd
Alkalmazottak száma
6 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Zhejiang Wanma Co., Ltd. is a Chinese manufacturer of electricity transmission line. Wanma became a listed company since 2009. Zhejiang Wanma was a constituent of SZSE 100 Index, but was removed in January 2017. As of 4 July 2017, it was a constituent of SZSE 200 Index. The firm manufactured electricity transmission line and distribution network. In 2017, it formed a joint venture in rental business of electricity-powered logistics vehicles. Zhang Desheng—via his non wholly owned investment vehicle Zhejiang Wanma Group—owned 35.4123% shares. He also owned 1.1276% directly; his daughter, 0.9166%. Wanma Technology started its own initial public offering in 2017. Immediately after the IPO, Zhang Desheng, owned 30.750% shares directly, as the largest shareholder of that company. Wanma Group was a sponsor of a Zhejiang basketball team. Wikipedia
Zhejiang Wanma Co Ltd információi
Vezérigazgató-
Munkavállalók6,21 E
Alapítva1989
Székhely-
Ágazatcapital good
Korábbi jelentésekMinden érték CNY pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték CNY pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
4,84 Mrd
5,13 Mrd
4,62 Mrd
5,89 Mrd
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
4,20 Mrd
4,60 Mrd
4,15 Mrd
5,26 Mrd
Értékesítés költsége
4,20 Mrd
4,60 Mrd
4,15 Mrd
5,26 Mrd
Kutatási és fejlesztési költségek
173,52 M
169,58 M
135,76 M
216,58 M
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
255,72 M
324,46 M
244,09 M
252,59 M
Működési költség
378,53 M
511,61 M
351,22 M
470,58 M
Működési költségek összesen
4,58 Mrd
5,11 Mrd
4,51 Mrd
5,73 Mrd
Működési bevétel
255,81 M
19,69 M
118,72 M
158,29 M
Egyéb nem működési bevétel
-16,17 M
-22,97 M
-37,12 M
-8,82 M
EBT, szokatlan tételekkel együtt
183,32 M
-46,65 M
76,91 M
170,28 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
242,04 M
7,05 M
90,58 M
132,09 M
Jövedelemadó-ráfordítás
22,58 M
18,09 M
13,98 M
24,26 M
Hatékony adókulcs
12,32%
-38,77%
18,18%
14,25%
Egyéb működési költségek
-50,99 M
-5,78 M
-30,14 M
-21,78 M
Nettó jövedelem
161,30 M
-64,61 M
63,23 M
146,09 M
Nettó haszonkulcs
3,33%
-1,26%
1,37%
2,48%
Egy részvényre jutó eredmény
-
-
-
-
Kamat- és befektetési jövedelem
17,36 M
28,40 M
18,62 M
21,22 M
Kamatköltség
-10,91 M
-13,47 M
-9,64 M
-9,17 M
Nettó kamatkiadások
6,45 M
14,93 M
8,98 M
12,05 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
-
-
-
-
EBITDA
312,32 M
83,86 M
182,89 M
227,18 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-328,67 E
7,56 M
-
-5,03 M
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások