Finance

Popisi
Zašto je 001317 pao 3,31%?
Istražite detaljnije
001317:SHE
San Yang Ma (Chongqing) Logistics Co Ltd
57,48 CNY
−3,31%
(−1,97) 1D
16. lis, 15:04:51 GMT+8  ·   CNY
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za 001317...
Otvori
60,00 CNY
Najviša
60,59 CNY
Najniža
56,70 CNY
Trž. kap.
5,65 mlr.
Prosj. kol.
6,98 mil.
Količina
9,03 mil.
P/E omjer
667,67
52-tjed. najviša
71,70 CNY
52-tjed. najniža
37,73 CNY
EPS
0,09 CNY
Dionice u optjecaju
85,57 mil.
Broj djelatnika
784
Otvori
60,00 CNY
Najviša
60,59 CNY
Najniža
56,70 CNY
Trž. kap.
5,65 mlr.
Prosj. kol.
6,98 mil.
Količina
9,03 mil.
P/E omjer
667,67
52-tjed. najviša
71,70 CNY
52-tjed. najniža
37,73 CNY
EPS
0,09 CNY
Dionice u optjecaju
85,57 mil.
Broj djelatnika
784
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
San Yang Ma (Chongqing) Logistics Co Ltd – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici784
Osnovano6. ruj 2005.
Sjedište-
SektorAir cargo
Web-lokacijasanyangma.com
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti CNY
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti CNY
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
396,11 mil.
51,56 mil.
233,45 mil.
232,24 mil.
Trošak prodane robe
370,74 mil.
24,31 mil.
215,00 mil.
205,77 mil.
Trošak prihoda
370,74 mil.
24,31 mil.
215,00 mil.
205,77 mil.
Izdaci za istraživanje i razvoj
482,40 tis.
319,03 tis.
138,77 tis.
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
15,91 mil.
14,77 mil.
13,81 mil.
13,32 mil.
Poslovni rashod
15,32 mil.
17,18 mil.
14,46 mil.
20,78 mil.
Ukupni poslovni rashodi
386,07 mil.
41,49 mil.
229,46 mil.
226,55 mil.
Poslovni prihod
10,04 mil.
10,07 mil.
3,99 mil.
5,69 mil.
Ostali neposlovni prihod
−735,20 tis.
600,06 tis.
−1,21 mil.
1,13 mil.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
3,24 mil.
5,22 mil.
297,77 tis.
5,11 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
3,24 mil.
7,58 mil.
436,62 tis.
5,40 mil.
Izdaci za porez na dohodak
974,03 tis.
2,19 mil.
733,78 tis.
2,16 mil.
Efektivna porezna stopa
30,03 %
42,02 %
246,43 %
42,27 %
Ostali poslovni rashodi
176,24 tis.
4,65 mil.
−85,51 tis.
3,20 mil.
Neto dohodak
1,21 mil.
3,26 mil.
−298,19 tis.
2,58 mil.
Neto profitna marža
0,30 %
6,32 %
−0,13 %
1,11 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
296,54 tis.
2,66 mil.
118,16 tis.
2,02 mil.
Izdaci za kamate
−6,34 mil.
−5,62 mil.
−2,46 mil.
−4,03 mil.
Neto izdaci za kamate
−6,04 mil.
−2,96 mil.
−2,34 mil.
−2,00 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
15,07 mil.
22,78 mil.
16,70 mil.
14,45 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
7,26 tis.
534,65 tis.
-
−258,66 tis.
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije